Таємниче

Чому нас так тягне на Червоне море?

Останнім часом все частіше став згадувати прозорі води Червоного моря. Радує око пишність коралів, різноманітність мешканців підводного світу..

. Сьогодні хочу поділитися з вами своїми спогадами і враженнями про відпочинок на Червоному морі в Єгипті, про пляжі Шарм-ель-Шейха, які з новою силою пробуджують в мені бажання знову там опинитися. Один з пляжів в акулячій бухті Шарм-ель-Шейха.

Фото з особистого архіву.Багатьом відомо, що в Шарм-ель-Шейху, на відміну від курортів африканського узбережжя, коралові рифи в основному починаються відразу біля берега. У цьому місті кілька заток, є і ті, в яких піщані пляжі.

Я розповім про акулячу бухту (Шаркс Бей). В одному з готелів, розташованому в цій бухті, я відпочивав свого часу. Пляж готелю, в якому ми відпочивали.

Фото з особистого архіву.Так чим-же нас так тягне на курорти Червоного моря, зокрема на Південний синай? Звичайно-ж його красою, чистотою і багатством підводного світу. Той, хто одного разу побачив Його красу, мене зрозуміє.

Так, звичайно, є й інші моря з не менш багатим підводним світом, але Єгипет для нас набагато ближче і доступніше інших країн (був принаймні, все-таки сподіваюся, що його скоро відкриють). Червоне море! Фото з особистого архіву.Вперше побачивши через маску все підводне пишність, я був вражений.

Різнокольорові корали, безліч риб різного забарвлення і розмірів, серед яких я плавав, чистота і прозорість води…

У мене немає слів, щоб висловити свої почуття, які мене тоді охопили-красотища! За всі мої подорожі, це єдине місце, звідки не хотілося йти весь день. Іноді навіть на обід не ходив, обходився снек-баром на пляжі. Анімація мене не цікавила.

Фото з особистого архіву.Тепер про сам пляж. Там, де корали впритул підступають до берега, від берега прокладені понтони, по яких потрібно ходити з деякою обережністю.

На таких пляжах буде не комфортно тим, хто не вміє плавати, і сім’ям з дітьми. Є звичайно жилети, які можна взяти в оренду, але в них не всі відчувають себе впевнено. Тому вибирати готель потрібно дуже ретельно.

Моя дружина на понтоні. Фото з особистого архіву.У Шаркс Бей практично у всіх готелів такі пляжі, де корали починаються відразу біля берега.

Але, в Наама Бей, наприклад, є піщаний пляж, де буде цілком комфортно для тих, хто не вміє плавати і дітям. Так що, в Шарм-ель-Шейху можна знайти готель, який може всіх влаштувати. Для того, щоб не розчаруватися у відпочинку на цьому узбережжі, потрібно уважно почитати відгуки та описи готелів, і ви обов’язково знайдете підходящий варіант.

Краса! Фото з особистого архіву.Знаю, що є люди, яких не цікавить Краса Червоного моря. Саме вони, напевно, дивуються нашому прагненню відпочити саме в Єгипті.

Але одного разу полюбивши Червоне море, неможливо його забути. Щороку, плануючи свою відпустку, я з надією на відкриття Єгипту дивлюся новинні стрічки. Але на жаль.

.. Світанок над Червоним морем, який я сподіваюся побачити знову.

Фото з особистого архіву.Пишіть в коментарях свої зауваження, задавайте питання, постараюся відповісти всім.& nbsp;заходьте в гості на мій сайт, запрошую до спілкування & nbsp; в свою групу В Контакті.
Якщо подобається те, що я пишу, підписуйтесь на мій канал. А якщо не забудете поставити “лайк”, то мені буде дуже приємно.До зустрічі!

Related posts

Leave a Comment