Таємниче

Чи Правда що якщо акула не буде плавати вона загине

Здрастуй дорогий друг, любитель незвичайних підводних мешканців і акваріумних рибок.Найнебезпечнішими мешканцями морів і океанів вважають акул. Їх величезні пасти з безліччю гострих зубів виселяють страх і жах у кожного, хто зустрінеться на її шляху.

Деякі при вигляді акули впадають в ступор, а дарма ж акула відчуває це. Така поведінка тільки раззадорівают цих хижачок, адже вони не тільки чують прискорене серцебиття, але і феромони страху які виступають зі шкіри разом з потом. І як тільки акула це відчула, кільце навколо вас починає різко стискатися і відбувається атака.

Джерело: yandex.Гіно хочу вас запевнити що не всі акули такі страшні і небезпечні, деякі настільки малі що здатні влізти в вашу кишеню, інші ж взагалі харчуються планктоном незважаючи на свої розміри. Треті дуже полохливих.

Напевно ви раніше чули, що якщо будь-яка акула перестане плавати, то помре. Насправді, це не зовсім так. Як і інші риби, акули “дихають” своїми зябрами, своєрідним легкими.

Коли вода проходить через мембрани зябер, крихітні кровоносні судини витягують кисень з води і надходять в кров.Джерело: yandex.гів процесі засвоєння кисню утворюється вуглекислий газ, який виводиться з організму кров’ю, а потім струмом води з зябер.

Єдиною відмінністю різних видів полягає в тому як акули нагнітають воду в свої зябра. Джерело: yandex.гінекоторие акули, особливо ті, які не є активними плавцями, такі як акула нянька або бичача акула, дихають за допомогою щічної помпи.

Цей метод отримав свою назву від ротових м’язів, які активно втягують воду в рот, а потім в зябра, дозволяючи акулам дихати, залишаючись при цьому нерухомими.У цих акул також є бризкальця розташовані за очима, які дозволяють рибі втягувати воду, перебуваючи на піску.Джерело: yandex.

гідругіе акули вентилюють зябра, швидко плаваючи з відкритим ротом. Деякі види, наприклад, як тигрова може поєднувати обидва способи дихання, щічний і вентиляції. Все залежить від швидкості пересування.

Джерело: yandex.гії тільки ті види, яким потрібно вентилювати зябра можуть дійсно померти. До них відносяться велика біла, макко та інші.

З вами був канал»Акваріумні рибки”. Бережіть себе, до швидких зустрічей.Якщо сподобалася стаття, палець вгору, Поділися з друзями.
Підписуйтесь на канал. Залишайте коментарі попереду багато ще цікавого.

Related posts

Leave a Comment