Планета

Рослини для найтемніших кімнат

Часто можна зустріти будинки, які з усіх боків огороджені деревами. У цих будинках зовсім мало світла і більшість рослин там не приживаються. Я розповім вам, які рослини підійдуть для квартир з поганим сонячним освітленням.

Диффенбафіяце рослина ідеально підійде вам, є у вашому будинку мало сонячного світла. особливо красиво ця рослина виглядає навесні і влітку, коли відбувається утворення нового листя. Листя з’являється сніжно-біла.

За цією рослиною не потрібен ретельний догляд, досить поливати і ростити на вікні, але за фіранкою.Декабристце рослина так само підійде для квартир, в який дуже мало сонячного світла. Невибагливий в турботі.

Любить вологу, але любить багато світла. Можна ростити в самому темному кутку. І він обов’язково вас буде радувати квітами в зимовий час.

Грошове деревоТолстянка – його наукова назва. Може спокійно жити в будинку, де мало сонячних променів. Рослина не вибаглива, поливу частого не вимагає.

Поливайте раз в 10 днів і можливо, що воно принесе вам красиві квіти.Домашні папоротнікіспокійно переживуть, якщо ви поставите їх в темний кут. Але абсолютно не переносять сухе повітря, тому їх потрібно часто кропити.

Особливо вимагають багато вологи в опалювальний сезон.Неорегеліянеорегелія може жити взагалі без сонячного світла. Дуже любить вологу і вологе повітря.

Ця рослина прекрасно себе почуває в таких приміщеннях, як ванна.СпатифиллумЖенское щастя, звичайно, це всього лише квітка, а не справжнє щастя, прекрасно приживеться в будинку з мінімальним попаданням сонячного світла. Але не забувайте його часто кропити, адже інакше він буде опускати свої лиття.

Потрібно берегти від сонця, інакше рослина отримає опіки.Сансевієрія трехполоснаяЛюди обзивають рослина-щучий хвіст. Прекрасно живе в темряві, але світло впливає на його зростання.

Якщо ви не хочете, щоб він виріс до великих розмірів, тоді просто тримайте його в темряві. Не вимагає особливих умов у догляді.Аспидистра высокаяИдеальное рослина для наших квартир, з легкістю переносить різні температури.

Може рости в повній темряві. Але купуючи це рослини, потрібно знати, що воно дуже довго росте і щоб домогтися бажаного розміру, доведеться багато років чекати. Полив помірний 1 раз в 3-4 дні.
Як ми бачимо, деякі рослини просто не люблять сонячне світло, а це значить, змусити квітами можна навіть саму темну кімнату.

Related posts

Leave a Comment